Ewa Aniela Gryczon - zdjęcie

Ewa Aniela Gryczon

9,1 / 10

643 oddanych głosów

Spektakle z udziałem tego aktora:

Improwizacja dla dzieci i Kosmos dla dziewczynek

Dla dzieci

Improwizacja dla dzieci i Kosmos dla Dziewczynek zapraszają na kolejny, improwizowany spektakl dla dzieci. Po raz siódmy już spotykamy się w kosmicznym gronie, aby inspirować dziewczyny i chłopaków! Tym razem inspiracją będzie dla nas grudniowy, czternasty numer „Kosmosu dla dziewczynek” - MASKI!

„Kosmos dla dziewczynek” woła: maskuj się, bo to dobra zabawa, karnawał i wchodzenie w różne role. W magazynie znajdziecie opowieści Dobrusi - Słowanianki oraz Klary, co kocha jeździć na gokartach. Jest też o tym jak działa maska antysmogowa, czy strony internetowe też się przebierają i kto do licha pracuje w teatrze oprócz aktorek i aktorów! A jak teatr to sprawdzamy, co się dzieje w Twoim ciele, gdy masz tremę.
Patrzymy głębiej! W tym numerze piszemy o byciu szczerą wobec siebie. Bo „Kosmos dla dziewczynek” lubi pisać o tym, co ważne. Czy zdarzyło się Wam kiedyś powiedzieć innym o sobie coś, co nie do końca jest prawdą? Nam tak! Jak wyjść z takiej sytuacji? Kosmiczne czytelniczki dowiedzą się tego w mini-komiksie o relacjach: „Co tu się wydarzyło”?

Załóż maskę i sprawdź, co się wydarzy!

Przynieście ten numer na spektakl i przeczytajcie swoje ulubione fragmenty! Będą one inspiracją dla improwizatorek i improwizatorów. A jeśli masz ukochany fragment, z innego numeru, a nie było Cię na którymś ze spektakli - o nic się nie martw - po prostu przeczytaj nam ulubiony fragment. Znajdziemy czas na wszystkie historie!

Acha, na spektaklu są kosmitki, które zawsze można zapytać o to, jak się robi „Kosmos” 🙂

Spektakl improwizowany dla dzieci to wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat. Improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widownią wymyślają historie, nadają im bieg i pobudzają wyobraźnię. Te wyjątkowe bajki pojawią się tylko raz i już więcej nie powtórzą!

Występują: Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Piotr Gasik, Jan Wasilewski, Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska

Szczegóły

Musical improwizowany

Improwizacja

Pierwszy i oryginalny – musical improwizowany! Wszystko na żywo i wszystko tylko raz – śpiew, gra, muzyka, momentami nawet taniec!

*****„Szok! To niewiarygodne, że wszystko powstaje w czasie rzeczywistym. Ja rozumiem, że można improwizować, ale na poczekaniu wymyślać do tekstu melodie. I to nie są byle jakie melodie tylko ambitne frazy bardzo dobrze zaśpiewane. Podziwiam i zawsze chętnie wracam.” – Małgorzata Walewska

*****„Lubię tych wariatów! Bawiłem się świetnie!” – Jacek „Budyń” Szymkiewicz

„Galopem przez Tesco 24”, „Zapomniany malarz z Płocka”, „Harry Potter w darkroomie” – to tylko niektóre musicalowe hity z naszego repertuaru, który zmienia się każdego wieczoru. Grupa aktorów, wokalistów i improwizatorów przy akompaniamencie muzyki na żywo za każdym razem tworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne: Zaskakuje wymyślanymi na bieżąco historiami, dialogami, piosenki, melodiami, a także choreografią. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł od publiczności.

Musical Improwizowany od samego początku nieustannie gromadzi pełną widownię w warszawskim Klubie Komediowym przy placu Zbawiciela. Bawi, wzrusza i zachwyca!

*) Spektakl dla osób 16+.

Szczegóły

Musical improwizowany nocą

Improwizacja

Pierwszy w Polsce, oryginalny musical improwizowany. Jeden z najpopularniejszych punktów repertuaru Klubu Komediowego – w nocnym, nieposkromionym wydaniu!

Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł, o który artyści dostają od publiczności. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Inspirację i „know how” do stworzenia pierwszej grupy śpiewających improwizatorów Aleksandra Markowska (improwizatorka i wokalistka) przywiozła prosto z Chicago.

Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” też miał improwizowane sceny...

Szczegóły

Improwizacja dla dzieci 2

Dla dzieci

Zapraszamy na improwizowany spektakl dla dzieci!

To wyjątkowe wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat, ponieważ Improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z widownią wymyślają historie, nadają im bieg i pobudzają wyobraźnię. Takie bajki pojawiają się tylko raz i już więcej się nie powtórzą!

Szczegóły