Elżbieta Czerwińska - zdjęcie

Elżbieta Czerwińska

8,7 / 10

23 oddanych głosów

Elżbieta Czerwińska – aktorka  i producentka teatralna. Za monodram „Smażone zielone pomidory” zdobyła nagrodę publiczności na IX Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Warszawie.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Astroteatr | #WspieramKulture

Wycieczka

Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz na facebooku SPATiF: KLIKNIJ TUTAJ
Co symbolizuje Wenus i jaki ma wpływ na stosunki międzyludzkie? Rozpoczynamy autorski cykl Atroteatr. Elżbieta Czerwińska, wykorzystując swój aktorski talent opowie o pobycie planet w znakach zodiaku i przybliży pojęcia astrologiczne. Pierwszy program poświęcony jest planecie symbolizującej w indywidualnym horoskopie wszystko, co związane z miłością, relacjami międzyludzkimi, stosunkiem do sztuki, poczuciem własnej wartości, zdolnością do dysponowania finansowymi zasobami czyli właśnie Wenus. Cykl i przeznaczony jest dla wszystkich, szczególnie dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym.

Szczegóły

Smażone zielone pomidory

Monodram

Evelyn Coach przechodzi klimakterium. Jest samotna i nierozumiana przez męża. Nie umie się dogadać z własnymi dziećmi. Życie wydaje jej się czarną studnią bez dna. Każdego ranka budzi się z poczuciem, że oto dzisiaj wydarzy się coś, co odmieni jej życie.

Bestsellerowa powieść Fannie Flagg, na podstawie której powstał kultowy film po raz pierwszy w polskim teatrze. Zapraszamy na „Smażone zielone pomidory”!

Elżbieta Czerwińska – aktorka i producentka teatralna. Za monodram „Smażone zielone pomidory” zdobyła nagrodę publiczności na IX Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Warszawie.

Szczegóły