Dominika Markuszewska - zdjęcie

Dominika Markuszewska

9,5 / 10

10 oddanych głosów

Data urodzenia:
10-02-1981 (39 lat)

Aktorka teatralna i filmowa. Jest absolwentką Studia Aktorskiego L'ART. W 2005 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Od 2005 roku związana jest z krakowskim Teatrem Ludowym.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Wszystko o kobietach

Komedia

To napisana z matematyczną precyzją - oczywiście przez mężczyznę - sztuka o kobietach. Skonstruowana jak misterna układanka z puzzli. Jednak każda z bohaterek bardziej niż babą jest tutaj człowiekiem.

Ich losy i powodujące nimi uczucia subtelnie i dyskretnie ocierają się o siebie, a one samie przeglądają się w sobie na wzajem jak w tysiącu lustrach: matka i córki, siostry, rywalki, najlepsze przyjaciółki, koleżanki z pracy i koleżanki z przedszkola z lalką Barbie w objęciach oraz żywotne pensjonariuszki Domu Seniora. Wszystkie znalazły się w sieci skomplikowanych relacji międzyludzkich.

*Teatru zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w repertuarze i obsadzie spektaklu. Uprzejmie prosimy o zajmowanie miejsc na widowni najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem przedstawienia lub koncertu. Po tym terminie obsługa nie gwarantuje możliwości zajęcia oznaczonych miejsc. Prosimy o punktualne przybycie na spektakl. Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię.

Szczegóły