Daria Jakubik - zdjęcie

Daria Jakubik

8,5 / 10

39 oddanych głosów

Wiek: 30 lat

Absolwentka PWST w Krakowie, na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. Tancerka, aktorka, akrobatka, nauczycielka tańca współczesnego, instruktorka aerobiku sportowego. Tańcem zajmuje się od siódmego roku życia; występowała m.in. z zespołem studia tanecznego Metro przy Teatrze Buffo i z zespołem Akcent. Mając 15 lat zagrała w musicalu “O dwóch takich, co ukradli księżyc” rolę Placka. Daria, mimo młodego wieku, ma ogromne i różnorodne doświadczenie sceniczne. Studia aktorsko-taneczne w krakowskiej PWST były naturalnym zwieńczeniem jej rozwoju artystycznego. W Teatrze Niewielkim prezentuje nie tylko swoje umiejętności taneczne, akrobatyczne i aktorskie, ale także naturalny wdzięk, ciepło i wspaniały kontakt z dziećmi.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Hu hu ha!

Dla dzieci

“Hu hu ha!” to spektakl taneczny do muzyki sławnego francuskiego kompozytora, Erika Satie, i do kompozycji fortepianowych Rafała Kulczyckiego. W przystępny i intrygujący dla małego widza sposób wprowadza dzieci w świat muzyki poważnej i sztuki tańca. A także uczy, że ciekawe opowieści można snuć niekoniecznie przy pomocy słów.

Jest to historia o zimie - ale takiej, której nie ma. Na szczęście, dzięki odrobinie wyobraźni, można wyczarować zimę prawie z niczego. Dwójka bohaterów spektaklu “Hu hu ha!” ma jednak zupełnie inne wyobrażenie na temat tego, co jest najfajniejsze w tej porze roku. On lubi śnieg i sanki, ona marzy o kręceniu pięknych figur na lodzie, co prowadzi do zabawnych nieporozumień między nimi.
Muzyka, a zwłaszcza taniec odzwierciedlają w tym spektaklu różnice charakterów dwóch głównych postaci - ona to finezja i wdzięk baletu, on to niepokorny i żywiołowy hiphopowiec. Czy taka dwójka może zatańczyć razem w rytmie hu hu ha?… I czy rozgrzeje on ich serca?

Zapraszamy na spektakl dzieci w wieku 2 - 7 lat.

Szczegóły

PUF!

Dla dzieci

Co kryje tajemniczy ogród, pełen szelestów, plusków i cichutkich stuków-puków?… Puf! Puf! niezwykłe stwory wykluwają się jeden po drugim z szarych pufów i unoszą w powietrzu.

Czy to ogromna fruwająca meduza, wielka stonoga, tęczowy wąż morski czy fantastyczny pół ptak - pół ryba? A może coś, czego jeszcze nie znamy i nie potrafimy nazwać? Tajemnice, niezwykłe odkrycia i przeobrażenia…

Do muzyczno-tanecznej podróży przez fantastyczny świat zaczarowanego ogrodu zapraszamy dzieci wieku 1-6 lat.

Szczegóły