Damian Kulec - zdjęcie

Damian Kulec

9,2 / 10

17 oddanych głosów

Data urodzenia:
25-12-1990 (31 lat)

Polski aktor filmowy, telewizyjny. dubbingowy oraz teatralny.

W 2013 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. W latach 2013-2019 występował w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Od 2019 roku związany z Teatrem Gudejko w Warszawie.

Od 2018 roku jest mężem aktorki Katarzyny Grabowskiej.

W 2019 roku wcielał się w główną rolę, doktora Mieszko Małeckiego w serialu TV4 pt. Gabinet numer 5, od 2020 gra Daniela Habrata w serialu TVN7 pt. Zakochani po uszy, natomiast od 2021 roku – Kacpra Nowaczyka w serialu Polsatu pt. Pierwsza miłość.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

"Porwanie" - komedia kryminalna

Komedia

Co zrobisz gdy Twoje jedyne źródło utrzymania zostaje zlikwidowane przez skorumpowanego ministra? Oczywiście porwiesz jego syna, by wymusić zmianę decyzji. Niestety, jesteś kompletnym amatorem i nie masz pojęcia co zrobić gdy sprawy nie idą po twojej myśli. Na dodatek szwagier nie pomaga, a syn ministra jest w konflikcie z ojcem. Na szczęście jest kobieta. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Przezabawna komedia kryminalna z zaskakującymi zwrotami akcji w gwiazdorskiej obsadzie (min. Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Grabowski, Antoni Pawlicki) w reżyserii Artura Barcisia z nim samym w roli ministra. Gwarancja dobrej zabawy.

Szczegóły