Beata Kacprzyk - zdjęcie

Beata Kacprzyk

Współzałożycielka i wokalistka zespołu DeSu, znanego min. z przeboju "Życie cudem jest". Aktorka, absolwentka PWST w Krakowie. Występowała w musicalu "Metro", śpiewała z Marylą Rodowicz na płycie "Łatwopalni". Jej głos można usłyszeć w znanym jinglu RMF FM.​ Widzom znana jest głównie z ról telewizyjnych w serialach takich jak m.in. "Samo życie", "1920. Biało-czerwone", "Usta, usta". W TrzyRzeczu występuje i śpiewa w spektaklu "Mam tak samo jak ty".
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Mam tak samo jak ty

Muzyczny

To o mnie i o tobie - współczesnych budowniczych Warszawy i Londynu. Z małych miast i wsi, Polski B i C. O nas w mieście jak ocean, w wynajętych klitkach, jak w szalupach uchodźców. Z Radomia, Suwałk, Rzeszowa, Studiujemy, chwytamy się doraźnych zajęć, wchodzimy w przelotne związki. Z wiarą, że to tylko na chwilę, a potem nadejdzie lepsze jutro.

A jeśli ta chwila może trwać całe życie?

W tym mieście to grzech być przeciętnym.

Piosenki Meli Koteluk, Anny Jantar, Bajmu, Radiohead, Łony i Webbera, Świetlików nieoczekiwanych aranżacjach stanowią komentarz do opowieści o pokoleniu migrantów. Szukających szczęścia nie pamiętając, że nie da się uciec od siebie. Nieważne jak daleko się wyjechało.

Szczegóły