Bartek Walos - zdjęcie

Bartek Walos

8,0 / 10

35 oddanych głosów

Stand-uper - należy do grupy Stand-up Polska.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Świąteczna domówka u Maćka i Barta

Improwizacja

Pamiętacie jeszcze czasy w których zamiast zamulania na mieście szło się do kogoś i zdejmowało buty w przedpokoju? Zatłoczone kuchnie, cenne jak złoto miejsce na kanapie, teledyski w telewizji i muzyka puszczana z Winampa? Zapraszamy was na niezwykłą przygodę: Świeta z Bartem i z Mackiem to nafaszerowany anegdotami, graniem na komputerze i tworzeniem top 3 wszystkiego talk show, w którym goście anonsują się przez domofon, a na scenie można chodzić tylko w kapciach.

Zapraszają Maciek Buchwald i Bartek Walos.

Szczegóły

Bitwa na dubbingi

Improwizacja

„Bitwa na dubbingi” to improwizowany turniej autorstwa Michała Sufina i prof. Bartka Walosa, w którym nasi klubowi komicy rywalizują o to, który z nich zaimprowizuje najzabawniejszy dubbing pod wcześniej niewidziane klipy filmowe. Te dobierane są przez prof. Walosa, człowieka wychowanego w radomskiej wypożyczalni kaset wideo "Promyk", który spędził pół życia na oglądaniu VHS-ów (pudełek i taśm), Wizji 1 i TNT po nocach oraz nurkowaniu po rarytasy, które nie śniły się nawet najbardziej sfiksowanym poławiaczom pereł. Spodziewajcie się zatem prawdziwych obskurów, kasetowych powerplayów, dziwadeł, nindż, potworów, robotów, kosmosów i znanych chyba tylko sorowi smakołyków klas od A do Z.

Latające głowy, odczepiane twarze, pyskaci bracia syjamscy zamiast dłoni, gumowe ufoludki, dinozaury-gliniarze i roboty o aparycji tostera to zaledwie ułamek kłód jakie rzuca zawodnikom pod nogi nasz profesor. Czerpał już bowiem z tak wysoce klasycznych źródeł jak m. in. „Wiklinowy koszyk 3”, „Zły mózg z kosmosu”, „Ninja rzuca wyzwanie”, „Wojownicze dinozaury”, „Mutronika”, „Trzech małolatów ninja” czy przepastny katalog Tromy, Hammer Films, włoskiej maniany, NRD-owskiej kinematografii fantastyczno-naukowej i całej maści kina jakości nieoczywistej.

Prowadzenie: Michał Sufin i Bartek Walos.

Szczegóły