Asia Pawluśkiewicz

8,5 / 10

21 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

HURT LUSTER / ONLINE

Improwizacja

Gramy spektakl na żywo, bez przygotowania, bez planu. Jak się nie ustala, to dzieje się coś dziwnego - składa się wszystko nagle i wykorzystuje niewypowiedziane, doświadczenie, bycie razem.

Przyjdźcie i zobaczymy, co się wydarzy - ponad godzina przeplatających się wątków, różnych postaci, smutnych, wesołych, szalonych, durnych, mądrych? A my spróbujemy się zrozumieć, przeskakiwać między tymi historiami, bawić się wraz.

Grają: Marta Iwaszkiewicz, Aleksandra Markowska i Joanna Pawluśkiewicz

Hurt Luster gra już z 5 lat pewnie. Nie pamiętamy kiedy powstaliśmy. Jako pojedyncze osoby odpowiednio rodziliśmy się w latach 70, 80 i 90. I robimy ten Hurt Luster jakoś zupełnie ponad podziałami wynikającymi z wieku. Szok, nie?

W spektaklu występuje Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska, Marta Iwaszkiewicz

Szczegóły

Hurt Luster w Nowym Roku

Improwizacja

Czy 17 stycznia jeszcze wypada świętować Nowy Rok?
Może. W sumie czemu nie.

Nie wiemy czy to będzie faktycznie świętowanie, bo każdy spektakl jest dla nas wielką, olbrzymią, zaskakującą, wesołą, tragiczną, genialną, rozpaczliwą, mistrzowską - w każdym razie niespodzianką. Ale zawsze spotkanie i granie wspólne jest świętem - więc ZAPRASZAMY!

Hurt Luster gra już z 4 lata pewnie. Nie pamiętamy kiedy powstałyśmy. Jako pojedyncze osoby odpowiednio rodziłyśmy się w latach 70, 80 i 90. I robimy ten Hurt Luster jakoś zupełnie ponad podziałami wynikającymi z wieku. Szok, nie?

Zapraszamy Was na improwizacje.

Szczegóły