Anu Almagro - zdjęcie

Anu Almagro

10,0 / 10

1 oddany głos

Wykształcona w Finlandii, a od 2007 roku pracująca jako aktorka Teatru Pieśń Kozła – Anu Almagro zaproponuje podczas warsztatu pracę z takimi elementami, jak energia, rytm, ruch i dźwięk. Wszystko po to, by nawiązać kontakt ze swoją duszą i duszą „tego drugiego”. Anu stawia pytanie, czy jest możliwe, by przez pogłębione słuchanie dostrzec odbicie naszej własnej duszy w ruchu i dźwięku wykreowanym przez inną osobę. Dynamiczna praktyka pozwoli połączyć w jedno wszystkie te elementy i obudzić nasze uśpione zmysły.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Pieśni Leara

Muzyczny

"Pieśni Leara" nie są linearną opowieścią, lecz ukazują świat energii i rytmów rządzących szekspirowskim dramatem. Zespół skoncentrował się na wyborze kluczowych scen z "Króla Leara", które posłużyły za inspirację do snucia historii za pomocą słów, gestów i muzyki. Każda pieśń jest punktem wyjścia do kolejnego „dramatycznego poematu”. Muzyka staje się rzeczywistą postacią lub zdarzeniem, kreuje relacje międzyludzkie.

Międzynarodowa premiera "Pieśni Leara" odbyła się na Fringe Festival w Edynburgu w sierpniu 2012 roku. Podczas festiwalu spektakl uhonorowany został aż trzema prestiżowymi nagrodami: Fringe First, Herald Archangel oraz Musical Theatre Matters Award. "Pieśni Leara" zajęły również 1. miejsce w rankingu wszystkich spektakli teatralnych wystawianych w Edynburgu prowadzonym przez "The List".

Szczegóły