Anna Markowicz - zdjęcie

Anna Markowicz

6,2 / 10

4 oddane głosy

Aktorka. Ukończyła podstawową oraz średnią szkołę muzyczną w klasie skrzypiec i kontrabasu. Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów teatralnych m.in Festiwalu Ensemble im. Księżnej Daisy na Zamku w Książu, „Zakopiańskiej Akademii Sztuki“, Międzynarodowego Festiwalu Szkół Teatralnych w Bilbao, Brnie i Warszawie oraz w Instytucie Jaques Dalcroze’a w Genewie. Stypendystka funduszu „Na rzecz młodych talentów“. Laureatka nagrody za rolę w spektaklu „Moulin Noir“ w reż. M. Przybylskiego oraz I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Singing Mask“ w Sankt Petersburgu. Występowała w Teatrze: Dramatycznym im. G. Holoubka, Wielkim, Współczesnym, a aktualnie współpracuje z teatrami: Narodowym, Roma, Ateneum im. S. Jaracza, Na Woli im. T. Łomnickiego, z Teatrem Polskiego Radia oraz z Akademią Teatralną (w charakterze asystentki Zbigniewa Zamachowskiego). Można ją zobaczyć w „Kabarecie Na Koniec Świata” na scenie Przodownik.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Pchła Szachrajka

Dla dzieci

Pyszna zabawa nie tylko dla najmłodszych. Niczym nieskrępowany śmiech. Pchle brewerie przygotowane przez Annę Seniuk do muzyki Macieja Małeckiego.

Ale się wyprawia! Ciągłe metamorfozy, zabawy, taneczne układy. Rymy Jana Brzechwy śpiewane solo, w duetach i chóralnie w brawurowym wykonaniu aktorów Teatru Narodowego. Na czele Ewa Konstancja Bułhak w tytułowej roli małej, krnąbrnej i butnej pchlej psotnicy. Nikt tu się nie nudzi i nikt nie chce iść do domu. Pobudzenie wyobraźni, pełne zanurzenie w radosnym świecie – gwarantowane.

Spektakl polecany dla widzów od czwartego roku życia.

Szczegóły

Kabaret na koniec świata

Kabaret

Koniec świata się zbliża. Nieważne jak zacząłeś. Ważne jak skończysz!

Czarny humor, purnonsens, absurdalne skecze, liryczne piosenki, aktorskie improwizacje i błazenada – tego wszystkiego i kilku innych rzeczy spodziewajcie się w Kabarecie na Koniec Świata. Przełamujemy tabu, przekraczamy granice politycznej poprawności, odkrywamy nowe tematy do szyderstwa. Każda odsłona Kabaretu to nowy program i nowi bohaterowie!

"Kabaret na Koniec Świata" to kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki.

Występują: Zuzanna Grabowska, Olga Sarzyńska, Agata Wątróbska, Izabela Dąbrowska, Anna Markowicz, Waldemar Barwiński, Robert T. Majewski, Wojciech Solarz, Mateusz Rusin, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski, Michalina Sosna, Magdalena Smalara.

Kabaret występuje co miesiąc na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy.

Szczegóły