Anna Kózka - zdjęcie

Anna Kózka

10,0 / 10

1 oddany głos

Data urodzenia:
25-07-1980 (41 lat)

W 2006 roku ukończyła studia na PWST we Wrocławiu na kierunku Aktorstwo Dramatyczne. Współpracowała m.in. z Teatrem Na Woli im. T. Łomnickiego w Warszawie, Teatrem Capitol oraz Sceną Przodownik. Występuje w Kabarecie na Koniec Świata.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Porwanie Baltazara Gąbki

Dla dzieci

"Porwanie Baltazara Gąbki" spektakl na podstawie opowiadań Stanisława Pagaczewskiego. Pewnej nocy znakomity badacz i uczony baltazar Gąbka znika w tajemniczych okolicznościach z rodzimego Krakowa. Wszelkie poszlaki wskazują, iż jest to porwanie.

Książę Krak orzeka iż zagadkę może tylko jedna osoba w Królestwie - bohater i wynalazca: Smok Wawelski. Smok - daje się przekonać i wraz ze swym przyjacielem kucharzem Bartolonim wyrusza na poszukiwanie Gąbki. Wyprawa nie należy do najłatwiejszych. Na wspaniałych bohaterów Czai się wiele niebezpieczeństw, przebyć muszą niebezpieczne krainy mi. in: Słonecję, krainę Psiogłowców oraz krainę deszczowców. Czy znajdą profesora, rozwiążą zagadkę jego porwania i czy poradzą sobie z tajemniczym Don Pedro próbującym popsuć im szyki, dowiecie się już jesienią na deskach Teatru Capitol.

Szczegóły