Anita Steciuk - zdjęcie

Anita Steciuk

8,2 / 10

65 oddanych głosów

kończyła Studium Musicalowe przy Teatrze Muzycznym w Gdyni pod dyrekcją Jerzego Gruzy. W latach 1994–2003 czołowa aktorka Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Zagrała wiele głównych ról, m.in. Cajtl w „Skrzypku na dachu”, Marię w „West Side Story”, Cosette w „Les Misérables”, Izabelę w „Wichrowych Wzgórzach”, Lilian Holliday w „Happy End”, Lorraine w „Draculi”. Od 2012 r. stale współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską.
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Swingowe święta

Zapach pomarańczy i goździków, smak pierników, rozświetlona choinka, rodzina i... niezapomniane świąteczne przeboje amerykańskich gwiazd: Deana Martina, Binga Crosbiego, Franka Sinatry, Elli Fitzgerald, Nat King Cola, czy Arethy Franklin. Tak wielu z nas wyobraża sobie idealne Święta.
W tym roku postanowiliśmy przedłużyć świąteczny nastrój i zaprosić Państwa na magiczne wieczory z niezapomnianymi świątecznymi melodiami z lat 40., 50. i 60. poprzedniego stulecia.

Wszyscy znamy i nucimy: "Let It Snow", "White Christmas", "Jingle Bells" teraz wysłuchamy tych gwiazdkowych przebojów w wykonaniu gwiazd polskiej sceny musicalowej: Tomasza Steciuka, Weroniki Bochat-Piotrowskiej, Anity Steciuk i Marty Wiejak.

Dobry nastrój po koncercie gwarantowany, a jedyne czego nie jesteśmy w stanie zagwarantować to świąteczna, śnieżna pogoda.

Szczegóły

Czarownice z Eastwick

Musical

Ten musical przeniesie Państwa do małego amerykańskiego miasteczka, w którym trzy tytułowe „czarownice” odnajdą swoją kobiecość dzięki interwencji diabolicznego Darryla van Horne’a.

Wszyscy ci, którzy widzieli słynny film z Jackiem Nicholsonem, Cher, Michelle Pfeiffer i Susan Sarandon, wiedzą doskonale, co to za historia. Na naszej scenie wzbogacona została o porywające sceny taneczne choreografa Jarosława Stańka oraz wpadające w ucho numery muzyczne w wykonaniu najlepszych polskich aktorów musicalowych. Spróbujemy też poderwać siebie i Państwa do lotu – metaforycznie, a może i całkiem dosłownie.

Spektakl zalecany dla widzów od 16 roku życia.

Szczegóły