Andrzej Talkowski - zdjęcie

Andrzej Talkowski

8,9 / 10

301 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Ale cyrki

Dla dzieci

Sympatyczny Klaun Feliks opowiada swoje historie z podróży po świecie, podczas których poznał iluzjonistę, ćwiczył pod okiem świetnego żonglera i muzykował z wielką orkiestrą. Ale cyrki to pełna dowcipu klaunada, podczas której dzieci wspólnie z klaunem odkrywają swoje liczne talenty. Wszystkie dzieci zostają obdarowane przez klauna balonami.

W programie m.in:

- iluzja i żonglerka czym się da, skecze, scenki i etiudy muzyczne,
- taniec i pantomima, ukulele, harmonijka,… i 20 innych instrumentów!

Spektakl dla widzów od dwóch lat.

Szczegóły

Czterdzieści i cztery

Monodram

Pierwsza w historii polskiego teatru klaunada dla dorosłych.

„Czterdzieści i cztery” to monodram – wyznanie człowieka, który w swoje 44 urodziny zauważa podczas golenia, że ma twarz klauna, patrzy w głąb siebie i odkrywa, że naturalnym stanem człowieka jest stan szczęścia. Widzowie nie są angażowani do działań scenicznych, siedzą wygodnie i czują się uszczęśliwieni. Sprawianie uszczęśliwienia właśnie jest celem artystycznym Talkowskiego. Według niego klaun nie posiada żadnych potrzeb, poza jedną – byciem szczęśliwym i życiem w taki sposób, aby każdy mógł odczuwać swój naturalny stan szczęścia.

Spektakl dla widzów od lat siedmiu.

* W Teatrze Szczęście wszystkie bilety są w cenie normalnej. Bilety na spektakl "Czterdzieści i cztery" są w cenie 30 i 50 zł. Szanowny Widzu, możesz sobie wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 30 zł, to kupuj za 30. Jeśli chcesz kupić normalny za 50 zł, to kupuj za 50. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność :)

Szczegóły

Spektakl bardzo dobry

Komedia

Jedyny taki absurdalny spektakl kabaretowy w Polsce. Cyrkowa rodzina zadziwia fantazją i humorem pełnym absurdu, pure nonsensu i surrealizmu.

„Bardzo dobry” to seria scenek rozgrywanych w szybkim, cyrkowym tempie. Przez scenę przewija się cała plejada charakterystycznych postaci: Magik, Fakir, Treserka dzikich zwierząt, Tancerka, Konferansjer, Żongler czy Klaun. Gwiazdy tego kabaretowego cyrku, pokazane w krzywym zwierciadle, pchają przedstawienie aż do zaskakującego finału, który porywa całą publiczność. Wybuchowa (czytaj: zabawna) mieszanka postaci i gagów sprawia, że ten spektakl to jedna wielka beczka śmiechu!

Spektakl jest grany z dużym powodzeniem nieprzerwanie od 2000 roku! Zdobył mnóstwo nagród na wielu festiwalach sztuki komediowej, m.in. Grand Prix PAKA i Grand Prix Festiwalu Sztuki Estradowej organizowanym przez ZASP. Autor spektaklu Andrzej Talkowski otrzymał od Związku Artystów Scen Polskich tytuł Mistrza Sztuki Kabaretowej.

Spektakl dla widzów od lat siedmiu.

Szczegóły

Klaun w balonie

Dla dzieci

Klaun Feliks na oczach widzów realizuje marzenie o lataniu.

Pomysłowy klaun organizuje wielką wyprawę balonem, konstruuje helikopter i podejmuje próbę wystartowania zbudowanym przez siebie samolotem. Podczas spektaklu dzieci poznają tajemnice pantomimy, iluzji, muzyki i żonglerki. „Klaun w balonie” to duża dawka śmiechu i wspaniałej zabawy dla całej widowni. Dobra zabawa gwarantowana! Wszystkie dzieci zostają obdarowane przez klauna balonami.

Minimalny wiek: 2

Szczegóły