Agnieszka Śnieżyńska- Słaby - zdjęcie

Agnieszka Śnieżyńska- Słaby

9,0 / 10

21 oddanych głosów

W roku 2003 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Obok aktorstwa śpiew i taniec są dla niej kolejną formą wyrażania siebie, a miało to swoje odzwierciedlenie w ukończeniu szkoły piosenkarskiej i praktyki tańca w szkołach artystycznych.

Interesuje się rysunkiem i malarstwem czego owocem stała się autorska wystawa obrazów w Krakowie, o tematyce skupionej wokół twórczości Vincentego van Gogha. Brała udział w udział w Festiwalu Piosenki aktorskiej we Wrocławiu i wielu projektach artystycznych, współpracując z m.in. Krystianem Lupą, Krzysztofem Globiszem, Jackiem Papisem i innymi twórcami teatru i filmu.

Z doświadczenia na ekranie i w pracy z kamerą warto wymienić takie tytuły jak Egzamin z życia, Klan , M jak miłość czy Kryminalni. Zagrała również w filmie. „Pan Bruno” w reżyserii Marcina Dulemby i Mateusza Bobka.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Kopciuszek - Musical

Dla dzieci

„Kopciuszek” to spektakl dla dzieci najmłodszych i młodszych. Jest to dowolna adaptacja bajki braci Grimm.
Historia sierotki, którą los zmusił do zamieszkania z macochą i dwoma jej córkami, został zrealizowany w formie musicalu. Piosenki i taniec wypełniają cały spektakl i mimo smutnej historii zawiera wiele komicznych i radosnych momentów. Spektakl jest napisany humorystycznym wierszem i oprawiony wspaniałą muzyką. Ten musical zdobędzie z pewnością serca młodszych i starszych widzów.

Spektakl kostiumowy

____________________________

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczających do klas 0-3.

Szczegóły

Królowa Śniegu - Musical

Dla dzieci

Czy skute lodem serce pęknie i rozsypie się na milion odłamków? Czy istnieje siła, która jest w stanie odwrócić klątwę Diabła? Okrutna Królowa Śniegu może uronić łzę, nie zmieniając jej w sopel lodu? Czy wróg stanie się wiernym kompanem w dalekiej podróży? Czy miłość zwycięży i roztopi serca lód?

Wszystkim znana baśń o „Królowej Śniegu” w niebanalnej adaptacji na deskach Teatru Bemowo już w listopadzie 2020.

Szczegóły

Ania z Zielonego Wzgórza - Musical

Dla dzieci

Chyba każdy dobrze zna szalone przygody Ani z Zielonego Wzgórza. Spektakl na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery pokazuje perypetie rudej dziewczynki z domu dziecka, jej zmagania z okrutną rzeczywistością i dążenie do spełnienia marzeń.

Przy pięknej scenografii i z bajkowymi piosenkami przeniesiemy Was w świat gdzie warto śnić bo spełnienie naszych fantazji jest na wyciągnięcie ręki...

Szczegóły

Mizantrop

Muzyczny

„Mizantrop” na podstawie komedii Moliera.

Fragment z życia człowieka, który usiłuje egzystować w prawdzie.

Molier był bardzo uważnym i wnikliwym obserwatorem. Po niemal trzystu pięćdziesięciu latach od jego śmierci okazuje się, że archaiczny wierszowany tekst przeniesiony w realia kulis teatru jest wciąż niezwykle aktualny.

Uniwersalna opowieść o próbie uczciwego funkcjonowania w świecie przepełnionym kłamstwem, pozorami i bezsensownymi intrygami z odrobiną morału. Wzruszająca naiwność Mizantropa oraz przedstawienie pozostałych postaci w żartobliwy , karykaturalny sposób daje widzowi możliwość zastanowienia się nad samym sobą.

Czy gdyby każdy mówił prawdę, pozbawiony przerostu ego i kompleksów świat byłby lepszy? Czy jest to możliwe? Na ziemi? A może lepiej odlecieć w kosmos?

Spektakl Muzyczny.

Szczegóły